Novinky Novinky

video_templ     Cirkus Humberto
    video z koncertu v klubu Templ 3. 2. 2009 (16 MB)
    video na YouTube.com =>

 
plackaPlacky GARLANDS za 20 Kč.

K dostání jsou na našich koncertech nebo zašleme poštou.

 

Náš profil na serveru MySpace.com najdete na adrese: http://www.myspace.com/garlandsband

Plánované koncerty:  



5. 5. 2017 
SOKOLÍK                         Frýdek-Místek                                     20:00 h


Sokolík 5. 5. 2017 Společně s:
BRATROVA SVATBA (punk-punk, Frýdek-Místek)
ZNOUZECTNOST (rock-punk, Plzeň)

Vstup: 130 Kč

Minulé akce:  

4. 11. 2016
Hudební bazar             Ostrava                                                  20:30 h

Hudební bazar 4. 11. 2016Společně s:
ADOBRE (alt-rock, Ostrava)

Vstupné: dobrovolné
28. 5. 2016
STATEK                         Frýdek-Místek                                     14:00 h

Mágův máj 2016 - 27.-28. 5.
Statek 27.-28.5.2016 Společně s: mrkni na Bandzone

Vstupné: dobrovolné
13. 5. 2016
DZIUPLA                         Český Těšín                                      20:00 h

Dziupla 13. 5. 2016 Společně s: 
ILEGALITY (punk-hardcore, Topolčany, SK)

Vstupné: 60,-
16. 4. 2016
BAR-ROCK-O                         Třinec                                      19:00 h

Barrocko 16. 4. 2016Společně s: 
NPD (punk-rock, Třinec)
Lesbian convertor (alternativa, Praha)
13. 2. 2016
SOKOLÍK                         Frýdek-Místek                                     20:00 h

SokolíkSpolečně s: 
BRATROVA SVATBA (punk-punk, Frýdek-Místek)
DIV I DED (shoegaze, Frýdek-Místek)

Vstupné: 70 Kč
12. 12. 2015
K2 project                         Třinec                                              20:00 h

Společně s:
 
DUKLA VOZOVNA (double harmonika punk, Pardubice)
NPD (punk-rock, Třinec)

Vstupné: 100 Kč
Více: https://cs-cz.facebook.com/events/931604786880105/
21. 3. 2014

BARROCO                       Třinec                                                20:00 h

Společně s: Barrocko 21. 3. 2014

AKURAT (ska-rock-reggae, PL)

Zahajovací koncert filmového festivalu Jeden svět v Třinci.

Více na webu: https://www.facebook.com/jeden.svet.trinec
15. 11. 2013

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                      19:00 h

Sokolík 15. 11. 2013Společně s:

HOUPACÍ KONĚ (indie rock, Ústí n. L.)
LETO (electro-pop/psychedelic, Olomouc)
THE SIN OF LILITH (emo/screamo hardcore, Orlová)  

Vstup 80,-
31.5.-2.6. 2013

FIREFEST                        Křenůvky                                   


Společně s:

PLANETY, HIBAKUSHA, UŠTKNÍ atd. 

 
 FIREFEST probíhá 31. 5. - 2. 6.; více na www.firefest.cz
27. 10. 2012

PŮDA                        Borová u Poličky                                   18:00 h


Půda 25 Společně s:

KOPJAM 
NAŠROT (hardcore-crossover / Havlíčkův Brod)

 NANO (indie-pop, Praha)
 DJ WHYDIE (rock-power, Ostrava)  
 

 Další info o doprovodném programu na www.vysmech.com
25. 5. 2012

BENÁTKY                          Ostrava                                          18:00 h


Benefice Charity Ostrava pro lidi bez domova společně s:

BEHIND OUR WALLS (rock-crossover, Ostrava)
SUNNYFLOWER (britpop, Ostrava)

 ADOBRE (rock, Ostrava)
 NOIZZTOY (rock-power, Ostrava)  
 

 Vstup 60,-
28. 5. 2011

BENÁTKY                          Ostrava                                          18:00 h


Benefice Charity Ostrava pro lidi bez domova a Mobilobraní
společně s:

BenátkyKAZACHSTÁN (prog-rock, Ostrava)
ZLATÝ HŘEB (revival, Ostrava)

 ADOBRE (art rock, Ostrava)
 NOIZZTOY (rock-power, Ostrava)  
 

 Vstup 60,- nebo 40,- + mobil k recyklaci
26. 2. 2011

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                    19:00 h


Food not bombs Benefice II
společně s:

SokolíkNOISE PARADE (rock'n'roll / brothers, Frýdek-Místek)
VASZUSZANNE (punkrock, Kopřivnice)

 EMPTY HALL OF FAME (hc-punk, Šumperk)
 TELEFON (punk, Rožnov p. R.)  
 EMA CAMELIA
(hc-trance, Kopřivnice)

Vstup 100,- nebo 90,- + balení sojových kostek
Stará Aréna                     Ostrava                                           19:00 h

Mi
shung večer
s
Stará arénapolečně s:
OUTSIDER (death - rock´n´roll)
KOMPARZ
(alternative pop, Ostrava)
ACROBYSTIA (hardcore, Ostrava)
BEZEJMENNÁ SKUPINA (autorské čtení)
 
Vstup: 30,- Kč
2. 10. 2010    Bar Bazar                    Nový Jičín                                      20:00 h

   společně s:
   NARCOTIC FIELDS (trip hop, Olomouc)
30. 07. 2010   Arnošt                     Frýdek-Místek                                      19:00 h

  společně s:

  EXISTENC (rock-indie, FM)
  NOISE PARADE (rock n roll, FM)
  MY WAVE
(rock-alternative, Valmez)

24. 07. 2010   DOLČA FEST           Dolní Lhota                                 14:00 h-22:00 h


na soukromé akci zahrajeme společně s:

 Color Blues (blues)
 Adobre (avantgard rock)
 NoissToy (rock power)
 atd.

 Vstup pro zvané.
22. 05. 2010

FUTRA                      Orlová                                        14:00 h-22:00 h

ALTERNATIVNÍ SCÉNA DNŮ MĚSTA ORLOVÁ

na plácku před klubem zahrajeme společně s:

Hnojník

 ITAT, PILGRIM, KUSUMAM, INTERGITY, TUPAK AMARU, ZELENÉ ZLATO,
 KILLED BY 9v  BATTERIES


 v klubu: promítačka dokumentů, prodej FairTrade, hry pro děti,
 
 VSTUP VOLNÝ
05. 02. 2010

U ZAJÍCE                      Hnojník                                              20:00 h

Na bighnojbeatu v Hnojníku společně s:

HnojníkMADFALLS (punkrock, Frýdek-Místek)
ZELENÉ ZLATO (cikánsko-psychedeliský skapunk, 
Frýdek-Místek)

 EXISTENC (rock-indie, Frýdek-Místek)
 BLACK&BLUE (chaos-punk, Frýdek-Místek)

 Vstup: 50,- Kč
24. 10. 2009

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                     20:00 h

společně s:

SokolíkDEVEROVA CHYBA (post HC na dvě basy, Tábor)
ELEKTROČAS (emo HC, Hradec Králové)

 MURKY AJAR (indie-sonic-rock, Ostrava-Bohumín)
08. 05. 2009

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                   19:00 h

společně s:

SokolíkRIVER FOR SALE (electro-shoegaze, Dolní Podluží)
PAVILON M2 (indiegaze rock, Hradec Králové)

FIAT ENO (fatal punk, Brno-Třinec)
DĚTI DEŠTĚ (noise hardcore, rock´n´roll, Praha)

03. 02. 2009

Templ                                Ostrava                                        19:00 h

polečně s:

ADOBRE (avandgardní rock, Ostrava)
EJDM (folklórní rock, Ostrava)

15. 11. 2008

Futra                                Orlová                                            18:00 h

společně s:

HIBAKUSHA (crust/core, Orlová)

KAHKASHAN (crust/punk, Orlová)

27. 06. 2008

SKLADFEST                         Brno - Yacht Klub                            18:00 h

Sklad festspolečně s:

ČSTV (hc/punk, Rožnov/Zašová)

VETO (total crust Viking band, Nový Jičín)

GELDSHIT (našlapaný punk ČR/PL)

SHEEVA YOGA (alternative powerviolence, Ostrava)

RAINCOAT 34 (energický punk ´n´ roll, Cziesyn)

APETIT TERROR (hc/crust sebranka, Rýmařov)

AQUA SILENTIA (punkrocková klasika, Frýdlant/Frýdek/Ova)

Vstup: 130,- Kč

04. 04. 2008

Půda 16                         Borová u Poličky                             19:00 h

Večer benátských masek - skryjte svoji tvář a žijte v půdním světě společně s kapelami:

KLOAKA

PSYsKAPSY

EXTINCTION

HADRY Z TELA

DOUBLE BUBBLE

Více na: www.vysmech.com

18. 01. 2008

Rock Café SOUTHOCK              Jablůnkov                              19:30 h

DUKLA VOZOVNA (double harmonica punk)

LOS PERDIDOS (chiapas ska/punk)

RHIZOM (reggae)

 

08. 12. 2007

LIBERTE                     Český Těšín                                            18:00 h

BENEFIT NA REALITU TV

PRŮMYSLOVÁ SMRT (chainsaw fast masacre

RUCE PO OBRNĚ (morax hc/punk, Jihlava)

RARITY MARKYHO MARKA (fast hc/grind, Jihlava)

TUPAK AMARU (hc/punk)

REVOLTARIANS (punk)

atd.

VSTUP: 80,-

05. 01. 2008

HARCOVNA       Rožnov p. R.                                        18:00 - 00.00 h

BACKFLIPING DOG (punk rock, Horní Bečva)

THE BUTCHERS (hc, Bystřice p. H./Přerov)

DRUŽBA (punk, Kralupy n. Vltavou)

THE NEUNIKNEŠ (hc/punk, Ostrava)

LEHKÁ MOZKOVÁ DISFUNKCE (crust/punk, Valašské Klobouky)

více na: http://dup.dukeweb.org

VSTUP: 80,-

17. 11. 2007

Hlubina                     Frenštát p. R.                                         15:00 h

Sklad 5:

DISNEY (dis-beat/crust, Ostrava)

EX-LEX (punk as fuck, Nový Jičín)

HIBAKUSHA (crustgrind, Orlová)

atd.

VSTUP: 100,-

8. 9. 2007

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                     20:00 h

Společně s:

Virtual Void (oldschool black-roll, Frýdlant n. Ostr.)

Darkwind (black, Kozlovice)

atd.

22. 9. 2007

Klub 007                     Praha - Strahov                                    20:00 h

Společně s:

Guts Pie Earshot (live-drumnbass-punk, Německo)

16. 6. 2007

Tančírna                         Ostrava                                             16:30 h

Společně s:

adacta, vandali, skoda 120, prof. lefebvre, jesus crust,
degradace, geldshit, myslenkowa krec, PNS, Tupak amaru!

26. 5. 2007

Rockcafé                      Jablunkov                                           19:00 h

Společně s:

COMPOSED (crossover - progressive/ Praha)
PHONIC RAPTURE (rock/U. K.)
FORCEDOWN (metalcore - HC/České Velenice)
SCANDAL-CODEX (metalcore/Jablunkov)

Vstup: 80,- Kč

27. 4. 2007

 

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                                     20:00 h

Zahrajeme společně s:

MILANO (postpunk - Kopřivnice)

GELDSHIT (anarchopunk - Český Těšín/Czieszyn)

RAINCOAT 34 (punk - Slezsko)

7. 4. 2007

VRAH                            Rožnov p. R.                                     20:00 h

koncert Vrah 07-04-2007a ještě:

WOLLONGONG (noise/HC - Praha)

O. T. K. (alternativa - Praha)

15.-16.09.2006

SOKOLÍK                      Frýdek-Místek                       pátek od 17:00 h
                                                                                sobota od 13:00 h

VI. ALBÁNCŮV DIY FEST

Zahrajeme v sobotu 16. 9. okolo 16 h. Další kapely:

Icon Clan - rock`n`roll - Finsko
Myšlenková křeč - Ponk F-M
Syde - post punk Frýdlant n. Ostr.
Rozpor - Oi Blava
KPP - oi Polsko
Iluzia - punk s houslemi Žilina
Jezus Crust - crust Ostravsko
Profesor Lefebvre - grind Kroměříž
Konfident - crusst Hranice
Gippsy Guitars - roomska Hranice
Ex Lex - punk as fuck Novy jičín
Dysney - disbeat Švédsko
Superapes - hcpunk /Slovensko
Spreciw hc - Polsko
Sotatila - crust punkx - Rakousko
Ema Camelia - emocore Kopr
Utrejch - punk as fuck Valašsko
Novy Svět - punk rock Haviřov

Na místě distra, žrádlo, chlast, kurvy. Za boha a vlast, Za koka kolu :D

Vlezné: 150 Kč (oba dny)

info také na: http://www.czechcore.cz

 09. 09. 2006

STATEK                            Frýdek-Místek                            od 20:00 h

společně s PRŮSER DOMA (ska punk F-M) a EXISTENC (garage/indie rock F-M)

 05. 06. 2006

VRAH                               Rožnov p. R.                               od 20:00 h

společně s LOW BUDGETS punk/nová vlna, ex-Dead Milkman, USA

  19. 05. 2006

Jazz klub LibertÉ              Český Těšín                           od 19:00 h

Bring yr earplugs vol 1

River for sale

Pavilon m2

Tremolo

Long silent day

Vincent vega

+ surrealistická výstava, čtení poezie (Joe_Awful, Sexmen...)

 vstup: 50 Kč

29. 04. 2006

SOKOLÍK                          Frýdek-Místek                            od 20:00 h

Akce VitriolCrew, zahrajeme společně s

Vas Szuszanne (emo noise rock, Kopřivnice)

Vincent Vega (noise rock, Český Těšín)

Cat Head (punk možná trochu jako UJD, Rožnov p. R.)

Jak k Sokolíkovi....?

 17. 2. 2006

BENÁTKY                              Ostrava                             od 18.00 h

BenefiČnÍ koncert na podporu OHZ (Ochránci hospodářských zvířat)

Zahrajeme společně s

Abstinencia (hc/punk, Přerov+Ostrava)

ZVoŇtE nA pOPLACH (hc/punk Ostrava)

Touching the void (animal right hardcore/metal, Olomouc+Valmez) 

Disney (crust´n´roll, Ostrava/Žilina/Stockholm)

info na tockanek@seznam.cz                                        
Vstup: 50,-

19. 11. 2005

TRALALA FEST v hospodě Na Pasekách Frýdlant n. Ostr. od 20.00 h

Zahrajeme společně s kapelama EXTRUDOVANÝ VÝROBEK (punk - Orlová), TICHO LÉČÍ (punk´n´roll - Třinec), MYŠLENKOVÁ KŘEČ (HC/anarchopunk - Frýdek-Místek), EXCITACE (punk - FM, Paskov), RAIP (HC - Frýdek-Místek). 

Akce je benefiční, výtěžek poputuje štamgastům restaurace Čekanka ve Frýdku-Místku.

Vlezné 50,- Kč

16.-17.09.2005

SOKOLÍK Frýdek-Místek v rámci akce 5. D.I.Y. FEST!
dvoudenní HC/punk festival, cca 30 kapel: ICON CLAN (Rock'n'roll - Finsko), ANYWAY (Punk'n'roll - Praha), FILTHPAST (Crustcore - Skotsko), EMA CAMELIA (Dark HC - Kopřivnice), GELDSHIT (Punk - Č. Těšín/Czieszyn), SYDE (HC/Punk/Noise rock - Frýdlant n.O.), JOHN BALL (Screamo HC - Č. Těšín), ALL SKAPONES (Ska - Karviná) a spousta dalších... S GARLANDS budeme hrát v sobotu 17.09. zhruba někdy mezi 18:00 a 22:00. Začátek oba dny v 17:00.
Vlez 150 Kč

15.09.2005

NORA CAFÉ Kopřivnice v 19:00 + RAF (Punkrock - Přerov)

14.05.2005

SOKOLÍK Frýdek-Místek ve 20:00 + EMA CAMELIA (Temný emocore - Kopřvnice), 10-YEAR-OLD WALA (Emocore - Havířov), SLEPÍ KŘOVÁCI (Alternativní rock - Frýdek-Místek)

07.05.2005

Půda - Borová u Poličky. Oslava 30. narozenin Jendy Jílka, kytaristy Výsměchu?

Říjen 004

Dalibor (kytara) odjíždí na rok do zahraničí, nahradí ho Yelen (ex - Peklostroj, New Art Disco).

17.09.2004

SOKOLÍK Frýdek-Místek od 19:00 h

Zahrajeme společně s:

THEMA ELEVEN (emocore - Hradec Králové)

JOHN BALL (emocore - Slezsko), 

SYDE! (noise/hc/punk - Frýdlant n. Ostr.)

19.06.2004

Areál klubu SOKOLÍK Frýdek-Místek - SWEETSEN FEST 004.
Vystoupí mimo jiné PROUZA, PRIESSNITZ, atd. Celkem na tomto regionálním open-air festivalu zahraje 13 kapel. Akce je zdarma.
Festival začíná od 10:00 h. Náš koncert je plánován na 12:00 h. 

04.06.2004

Klub SOKOLÍK Frýdek-Místek od 19:00 h společně s  VÝSMĚCH? (gothic rock - Borová u Poličky), THE MOOD (rockin´emo core - Uherské Hradiště), NEW ART DISCO (emorock - Frýdek-Místek) a JACK JUMPER (dirty indie rock - Ostrava).

29.04.2004

Klub Bogota Ostrava od 19:00 h společně s THE BROOD (post hardcore, Německo), DISNEY (dis-mangel Ostrava), JACK JUMPER (psychedelic-dirty-indies, Ostrava)

05.03.2004

PZKO Tyra, 19:00 - festiválek s domáckou atmosférou a výtečným DIY občerstvením.

07.02.2004

RC Fléda Brno od 18:00 - DARKSIDE OF MORAVIA V - společně s LAST DAYS OF JESUS (gothic - Slovensko) DEPRESSIVE DISORDER (electronic body music - Brno), ALVARÉZ PERÉZ (gothic - Brno), GAVORA (nová digitální vlna - alternativní elektronika - Blansko). Bližší informace na http://darkside.sf.cz nebo http://home.tiscali.cz/alvarezperez

23.01.2004

Hospoda U ŠKARKY Frýdlant nad Ostravicí od 19.00 h společně se SYDE! (noise rock/punk/HC - Frýdlant n. Ostr.)

23.12.2003

RC Marley Ostrava - Černá louka společně s ALVARÉZ PERÉZ (gothic, Brno).
Po koncertě GOTHIC&EBM party by DJ DarkMakeR (Kopřivnice)

12.12.2003

RC Mír Uherské Hradiště společně s THE MOOD (rockin´emo core - Uherské Hradiště) a FLYING ENTERPRISE (emo-punk-rock, Přerov)

29.08.2003

Hudebně-divadelní festival OLDŘÍŠ 2003 (Oldříš u Poličky - areál Orlovny).

26.07.2003

Festival HORNÍ LHOTA 2003 (nedaleko Ostravy).

05.07.2003

Hospoda U Arnošta ve Frýdku-Místku. Zahrajeme společně s kapelami VÝSMĚCH? (gothic-rock z Borové u Poličky, SYDE! (noise-rock z Frýdlantu n.Ostr.) a PEKLOSTROJ (melancholický rock z F-M). Začátek 19:30. 

27.06.2003

Festival KRÁKOR 2003 v Moravském Krumlově.

03.05.2003

Půda VIII - Borová u Poličky. Společně  s Czech Frogs (Chotěboř), Alvaréz Peréz (Brno), Výsměch? (Borová u Poličky), divadelní soubor Ex post. Po skončení živé hudební produkce Gothic party -  Dj Darkmaker. Začátek v 16h.

25.02.2003

Hudební klub Boomerang (Ostrava - Stodolní ulice). Hrajeme společně s The Mood (rockin´emo core - Uherské Hradiště).

21.02.2003

PZKO Tyra - jazzovo - rockovo - bigbítový festiválek dochucený výborným sójovým gulášem

26.11.2002

Koncert v rámci Boom Cupu v ostravském klubu Boomerang společně s Chátra 99, Le Default

21.06.2002

Hudebně divadelní festival Oldříš

15.06.2002

Fotbalové hřiště Pržno - Immortal Shadows fest. Start ve 12.30 hod.

27.04.2002

Borová u Poličky - Půda V - Zahrají kapely Nothingham, Dorian, Výsměch?a my.

12.04.2002

KD Válcoven plechu ve Frýdku-Místku na Růžovém pahorku - 1. rockové vánoce v dubnu - společně s Floating Bridge, RK 130, G.G.Pump, Die Biene Maja)

06.04.2002

Hospůdka u Arnošta ve Frýdku-Místku, společně s kapelou VÝSMĚCH? - gothic rock)

11.01.2002

Klub Stoun ve Frýdku-Místku, benefiční akce několika kapel (spolu s RK 130 atd...)

22.02.2001

Havířov, předvánoční přehlídka hudby a divadla ve společenském domě RENETA. + KONRAD,  ABBEY ROAD a další...

15.12.2001

Staré Město u Frýdku-Místku, Sokolovna (spolu s Floating Bridge, RK 130, Die Biene Maja, Čadi)

13.10.2001

Vestec u Prahy - Gothic Night 01' + Calathea, Enjoy, Výsměch?, Notthingham.